257

Gazdag Sándor (1947-2002)

Jaguár (1986)

Technika: olaj, farost
Méret: 100 x 153 cm
j.j.l.: Gazdag Sándor 1986
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%