24

Jámbor-Mihályi Mónika (1982)

Kártyaasztal játékosokkal (2022)

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 71 x 90 cm
j.h.: Jámbor-Mihályi Mónika
HUF 250 000 — 300 000
EUR 694 — 833
USD 765 — 917

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (444 EUR*, 489 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00