62

Jámbor-Mihályi Mónika (1982)

Zöld diók piros fazékkal (2020)

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (472 EUR*, 520 USD*)