38

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Janus

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 50 cm
j.b.l.: Lossonczy Tamás 2000
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 312 000 Ft (1 003 EUR*, 1 085 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.01.20. 20:00