Kotsi Horváth Jolán (Koroknyai Ottóné) (?-?)

Japanista csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 62,5 x 73 cm
j.j.l.: Kotsi Horváth Jolán Koroknyai Ottóné

Ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)