151

Radák Eszter (1971)

Játszó Macska (2008-2009)

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 40 cm
j.h.: Radák, 2008-2009
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2020.08.15. 18:00