Jean Frans Beschey: Árkádia jelenet pásztorokkal

Jean Frans Beschey (1717-1799)

Árkádia jelenet pásztorokkal

Technika: olaj, vászon
Méret: 30,5 x 36,5 cm
j.b.l.: J.F. Beschey