276

Jeges Ernő (1898-1956)

Verona (1938)

Technika: akvarell, papír
Méret: 50 x 65 cm
j.j.l.: Jeges Ernő Verona 1938
HUF 300 000 — 450 000
EUR 833 — 1 250
USD 917 — 1 376

Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%