Tölg-Molnár Zoltán: Jelenet (PSG tétel) (1981)

399

Tölg-Molnár Zoltán (1944)

Jelenet (PSG tétel)

olaj, farost,
68 x 73 cm,
j.j.l.: Tölg

Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%