142

Jobbágyi Gaiger Miklós (1892-1959)

Művész és modellje

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 100 x 80 cm
j.j.l.: Jobbágyi Gaiger Miklós
HUF 450 000 — 550 000
EUR 1 250 — 1 528
USD 1 376 — 1 682

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 056 EUR*, 1 162 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%