117

JÓKAI MÓR ~ ~ összes művei.

A 100 kötetből 93 kötet. Nemzeti kiadás. Budapest, 1894–1898 (1911). Révai (Franklin ny.) A 100. kötet: A Jókai-jubileum és a Nemzeti díszkiadás története az előfizetők névsorával, valamint Jókai összes írásainak bibliographiájával. A s93 kötet egységes, kiadói, festett és aranyozott, barna egészvászon (Gottermayer-) kötésben. 200 mm 2 db sérült példánnyal. A többi szép állapotban.
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%