JÓTÉKONYSÁGI TÉTEL A PINTÉR KARÁCSONYI AUKCIÓN

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton szeretnénk figyelmükbe ajánlani közelgő karácsonyi aukciónk 113-as tételét, melynek sikeres értékesítése esetén a teljes befolyó összeggel a Regőczi Alapítvány segítő munkáját, s azon keresztül a koronavírus következtében árván maradt gyermekeket szeretnénk támogatni.

A 610 grammos, 13 latos bécsi antik ezüst fedelesdobozt gróf Zichy Ilona és gróf Nádasdy Ferenc házassági címere díszíti.

Karácsonyi hibrid árverésünk teljes anyaga megtekinthető a honlapunkon.

AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2021.12.06. – 2021.12.16. (hétfőtől péntekig 10-18 óra között, szombaton és vasárnap 10-16 óra között)
Pintér Galéria és Aukciósház, 1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
AUKCIÓ: 2021.12.16. (csütörtök) 18:30

Szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy a hibrid árverés zártkörű lesz, melyen telefonos licitálással, vételi megbízás leadásával, valamint élőben, az axioart.com-on keresztül lehet részt venni.
Amennyiben valós időben, online kívánnak licitálni, úgy december 15-én 18 óráig van lehetőségük regisztrálni és jelentkezni az élő árverésre az axioart.com oldalán.

JÓTÉKONYSÁGI TÉTEL A PINTÉR KARÁCSONYI AUKCIÓN!
Antik ezüst fedelesdoboz gróf Zichy Ilona és gróf Nádasdy Ferenc házassági címerével (13 latos antik ezüst, 8,5 x 15 cm, 610 g, jelzett: Bécs, 1834-as fémjel, STM mesterjegy) Kikiáltási ár: 220 000 HUF

Kérjük, ha tehetik, vigyék hírét a tételnek és e jótékony célnak!
Szép adventi napokat kívánunk!

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web
Facebook
Instagram