184

Sipos Barbara (1969)

Jövendölés (2008)

Technika: olaj, vászon
Méret: 110 x 160 cm
j. h.: Sipos Barbara
HUF 1 800 000 — 2 000 000
EUR 5 784 — 6 427
USD 6 260 — 6 955

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft (3 535 EUR*, 3 825 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%