75

Judaika etrogtartó

Technika: 13 latos ezüst, kókusz
Méret: 22 cm
jelzett: Bécs, 1836-os fémjel, TI mesterjegy
HUF 150 000 — 200 000
EUR 482 — 643
USD 522 — 696

Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%