Juhász Dóra: Cím nélkül (2020)

228

Juhász Dóra (1966)

Cím nélkül (2020)

Technika: olaj, zsákvászon, rétegelt lemez
Méret: 38 x 28 cm
j.h.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%