Nagy Sándor Zoltán (1941)

Juliska a Materializmus és empiriokriticizmus könyvvel

Technika: olaj, farost
Méret: 109 x 54 cm
j.j.l.: 1965 Nagy Sándor Zoltán

Ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)