JÚLIUSI ONLINE ÁRVERÉSÜNK KATALÓGUSA!!!

Kedves Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

JÚLIUSI ONLINE AUKCIÓNK katalógusát megtekintheti itt!
Számos új tétellel bővült kínálatunk, illetve a korábbi aukcióinkon visszamaradt tételeket is újra indítjuk, sokukat erősen redukált áron.

Licitzárás: július 24-én, 20.00-kor!

Árverésünk anyaga megtekinthető galériánkban is, hétköznap 10.00-18.00-ig és szombaton 10.00-14.00-ig.
A már szokásos módon, ún. „villámáron” (kikiáltási ár + 40%) az aukción induló műtárgyak azonnal megvehetőek, és ezt rögtön jelezzük a katalógusban! („Villámáron elkelt”). Amennyiben a tárgyon már van licit, akkor azt villámáron nem értékesíthetjük, csak az aukción.

Dudits Andor (1866-1944): Mátyás bevonulása (olaj, rétegelt lemez, 118 x 200 cm, j.b.l.: Dudits) Kikiáltási ár: 1.500.000 HUF
Következő aukcióink tematikája, műtárgyfelvételi határideje és az aukciók időpontjai:

Szeptemberi online aukció 2013.09.18 20:00 klasszikus és 20. századi modern festmények, szobrok, műtárgyak, ezüstök, aranyak, bútorok
Tárgybeadási határidő: 2013.08.30
Erato 2013.10.16 18:30 Minden, ami akt, erotika, szerelem….Műalkotások 16 éven felülieknek (klasszikus és kortárs festmények, szoborok, műtárgyak, relikviák, iratok, ezüstök, aranyak, porcelánok, plakátok...)
Tárgybeadási határidő: 2013.09.27
Tárgybeadási határidő: 2013.10.18
Karácsonyi Nagyaukció + Zsolnay blokk! 2013.12.04 18:30 klasszikus és kortárs - kvalitásos festmények, szobrok, műtárgyak,ezüstök, aranyak, porcelánok + Zsolnayk!
Tárgybeadási határidő: 2013.11.15

Tisztelettel és szeretettel várjuk Önöket!

Pintér Péter és Sonja, valamint a galéria munkatársai:
Forgács Gergely, Mádai Nándor, Papp Zoltán és Pintér Ambrus

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
info@pinterantik.hu Telefon: 00 36 1 311-30-30