144

K. Spányi Béla (1852-1914)

Mocsaras táj

Technika: olaj, fa
Méret: 49,5 x 60 cm
j.b.l.: K. Spányi B.
HUF 600 000 — 800 000
EUR 1 667 — 2 222
USD 1 835 — 2 446

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 056 EUR*, 1 162 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%