Pállya Carolus: Kacsavásár

56

Pállya Carolus (1875-1948)

Kacsavásár

Technika: olaj, fa
Méret: 12 x 18 cm
j.j.l.: Carolus Pállya
HUF 70 000 — 80 000
EUR 225 — 257
USD 243 — 278

Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%