Káin és Ábel

100

Káin és Ábel

Technika: színezett litográfia, papír
Méret: 28,5 x 20 cm
j.j.l., j.b.l.: Abel
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%