334

Weills, Jacques

Kalapos férfiportré

Technika: olaj, vászon
Méret: 89 x 66 cm
j.j.l.: Jacq. Weills 1900
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%