113

Bornemisza László (1910-1995)

Kalapos kislány

Technika: olaj, fa
Méret: 65 x 50 cm
j.b.l.: Bornemisza L 964
HUF 500 000 — 650 000
EUR 1 607 — 2 089
USD 1 739 — 2 260

Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30