109

Margitay Tihamér (1859-1922)

Kalapos női portré

Technika: olaj, vászon
Méret: 101 x 75,5 cm
j.b.l.: Margitay Tihamér
HUF 400 000 — 450 000
EUR 1 285 — 1 446
USD 1 391 — 1 565

Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%