361

Reissmann Károly Miksa (1856-1917)

Kalbrunner Alpe

akvarell, papír, 18,5 x 26,5 cm, j.j.l.: Kalbrunner Alpe MR 1883
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%