50

Tóth Menyhért

Kalocsai lány

Technika: olaj, papír
Méret: 28 x 21 cm
j.j.l.: TM
HUF 620 000 — 800 000
EUR 1 992 — 2 571
USD 2 156 — 2 782

Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30