24

Breznay József (1916-2012)

Kánai mennyegző

olaj, vászon
43,5 x 33,5 cm
j.j.f.: 1988
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%