238

Kiss Márta (1974)

Kánikula

Technika: olaj, papír
Méret: 30 x 23,5 cm
j.j.l.: KM Reprodukálva: Képeskönyv 28. oldal/Bartók 32 Galéria-Karinthy Szalon 2000-2010 Újbuda önkormányzata
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%