455

Somos Miklós (1933-2009)

Kapunál

olaj, vászon
38x48 cm
j. j. l.: Somos
Kikiáltási ár: 290 000 Ft (932 EUR*, 1 009 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 377 000 Ft (1 211 EUR*, 1 311 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00