421

Kontuly Béla (1904-1983)

Karácsonyi csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 70,5 cm
j.k.l.: Kontuly Béla 1961
Kikiáltási ár: 440 000 Ft (1 414 EUR*, 1 530 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 440 000 Ft