Pintér Aukció a Four Seasons-Gresham Palace-ban - 2015.

Időpont: 2015.12.19. 16:00
Helyszín: Four Seasons - Gresham Palace (Széchenyi István tér 5-6. - Budapest)
Vezeti: Pintér Péter
Festmény, szobor (1)   1-27 Műtárgy   28-43 Festmény, szobor (2)   44-70 Távol-Kelet   71-90 Festmény, szobor (3)   91-117 Porcelán, kerámia  118-142 Festmény, szobor (4)   143-170 Ékszer  171-194 Festmény, szobor (5)  195-222 Ezüst   223-258 Festmény, szobor (6)   259-288

Alkotók:

Aba Novák Vilmos  ·  Adam, Jean Victor  ·  Áldor János László  ·  Bálint Endre  ·  Barakonyi Zsombor  ·  Bassano követő, XVII. század  ·  Batthyány Gyula, gróf  ·  Bér Rudolf  ·  Bihari Sándor  ·  Bohus Zoltán  ·  Bondor Csilla  ·  Bornemisza Géza  ·  Borsos Miklós  ·  Breznay Pál  ·  Bukta Imre  ·  Bullás József  ·  Búza Barna  ·  Chilf Mária  ·  Csáky József  ·  Csánky Dénes  ·  Csúcs Ferenc  ·  Csurka Eszter  ·  Czóbel Béla  ·  Dombóvári Judit  ·  Egry József  ·  F. Rolf jelzéssel,  ·  Fadrusz János  ·  Farkas György  ·  Farkasházy Miklós  ·  Fehér László  ·  Foltin R. A.  ·  Gaál József  ·  Gábor Jenő  ·  Ganczaugh Miklós  ·  Gáspár György  ·  Gáti György  ·  Gross Bettelheim Jolán  ·  Gyarmathy Tihamér  ·  Hackensöllner, Camillo  ·  Halmi-Horváth István  ·  Herman Levente  ·  Herman Lipót  ·  Hincz Gyula  ·  Ilosvai Varga István  ·  iski Kocsis Tibor  ·  Ismeretlen  ·  Ismeretlen 17. századi festő  ·  Ismeretlen XVIII. sz. festő  ·  Itáliai festő  ·  itáliai festő XVII. század  ·  Iványi-Grünwald Béla  ·  Jan Frans van Bloemen jelzéssel  ·  Jancsek Antal  ·  Kádár György  ·  Karlovszky Bertalan  ·  Kaufmann, Karl  ·  Kelemen Károly  ·  Király Gábor  ·  Kirchmayer Károly  ·  Komáromi Katz Endre  ·  Komáromi Katz Endréné Kiss Sarolta  ·  Kondor Attila  ·  Konecsni György  ·  Konkoly Gyula  ·  Koszkol Jenő  ·  Kovács Attilla  ·  Kovács Lehel  ·  Kovács Margit  ·  Kovács Mihály  ·  Kövér Gyula  ·  Kövesdy Géza  ·  Kucsora Márta  ·  Kunffy Lajos  ·  Kupcsik Adrián  ·  Liszkai Kováts Zoltán  ·  Lotz Károly  ·  M. Tóth Margit  ·  Mácsai István  ·  Magyar festő, XIX. század  ·  Márffy Ödön  ·  Marosán Gyula  ·  Mattioni Eszter  ·  Mattis Teutsch János  ·  Mátyássy László  ·  Matzon Frigyes  ·  Mednyánszky László, báró  ·  Melcher Mihály  ·  Melocco Miklós  ·  Mersits Piroska  ·  Moiret Ödön  ·  Molnár C. Pál  ·  Munkácsy Mihály  ·  Nagy István  ·  Neogrády Antal  ·  Ország Lili  ·  Paizs László  ·  Pátzay Pál  ·  Pauer Gyula  ·  Péterfy Ábel  ·  Picasso Pablo  ·  Pinczehelyi Sándor  ·  Pirk János  ·  Pleidell János  ·  Remsey Jenő György  ·  Rezes Molnár Lajos  ·  Romvári Márton  ·  Rónay Kázmér  ·  Rubovics Márk  ·  Sassy Attila (Aiglon)  ·  Scheiber Hugó  ·  Schéner Mihály  ·  Schön Adolph  ·  Stohl, Michael  ·  Szabados Jenő  ·  Szabó Ábel  ·  Szabó Attila  ·  Szabó Dorottya  ·  Szánthó Mária  ·  Szász Endre  ·  Székelyi Kati  ·  Szervátiusz Jenő  ·  Szervátiusz Tibor  ·  Szigeti Jenő  ·  Szilvásy Nándor  ·  Szőnyi István  ·  Szotyory László  ·  Szurcsik József  ·  Szüts Miklós  ·  Tevan Margit  ·  Than Mór  ·  Török János  ·  Tóth Menyhért  ·  Tóth Menyhért után  ·  van Dyck után,  ·  Varga Zsolt  ·  Verebics Ágnes  ·  Verebics Katalin  ·  Vízkeleti Witman Etelka  ·  Vojnich Erzsébet  ·  Vörös Géza  ·  Yengibarian, Mamikon  ·  Zemplényi Magda  ·  Zsakó István  ·  Zsolnay porcelán  ·
1

Schön Adolph
2

Mednyánszky László, báró
3

Koszkol Jenő
4

5

Zemplényi Magda
6

M. Tóth Margit
7

Dombóvári Judit
8

Gross Bettelheim Jolán
9

Kádár György
10

Tóth Menyhért után
11

Vízkeleti Witman Etelka
12

Vízkeleti Witman Etelka
13

Komáromi Katz Endre
14

Székelyi Kati
15

Ganczaugh Miklós
16

Paizs László
17

Pleidell János
18

Molnár C. Pál
19

20

Márffy Ödön
21

Kelemen Károly
22

Kelemen Károly
23

van Dyck után,
24

25

Kunffy Lajos
26

Rubovics Márk
27

Egry József