KARÁCSONYI NAGYAUKCIÓ 2020 – CSÜTÖRTÖK ESTE 18.30-KOR!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton szeretnénk értesíteni Önöket, hogy a Karácsonyi Nagyaukciónkat HOLNAP ESTE (CSÜTÖRTÖKÖN) 18:30-KOR rendezzük meg.

Az árverés zártkörű lesz, melyen telefonos licitálással, vételi megbízás leadásával, vagy az axioart.com felületén keresztül lehet részt venni.

Időpont: 2020. december 17., csütörtök 18.30

Az aukció katalógusa itt tekinthető meg.

Martinszky János: Kompozíció (1945 körül) (olaj, vászon, 47 x 35 cm, j.n.) Kikiáltási ár: 650.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery