Karácsonyi Online Aukció

Ez az online aukció befejeződött.
Licitálás lezárva: 2013.12.22. 20:00
Festmények  1-507 Grafika, akvarell  508-746 Zsolnay  748-768 Ezüst  769-800 Műtárgy, szobor  801-900 Bútor  901-1026

Alkotók:

A. Tóth Sándor  ·  Aba Novák Vilmos  ·  Ács Ferenc  ·  Aggházy Gyula  ·  Aknay János  ·  Albert Andor  ·  Almár Fränkel György  ·  Ambrózy jelzéssel  ·  Ámos Imre  ·  Apátfalvi Czene János  ·  Áron Nagy Lajos  ·  B. Gaál Emma  ·  Bacsa András  ·  Bada Dada  ·  Balázs János  ·  Bálint Endre  ·  Bálint Gyula  ·  Balla Béla  ·  Balogh Ervin  ·  Baranyai Ferenc  ·  Barcsay Jenő  ·  Bartha László  ·  Bartos Endre  ·  Basch Andor  ·  Basch Árpád  ·  Basch Edit  ·  Basilides Barna  ·  Baticz Levente  ·  Beck Judit  ·  Bednár János  ·  Belányi Viktor  ·  Bencze Margit  ·  Benedek Jenő, id.  ·  Benjamin Herman  ·  Benyovszky István  ·  Bér Rudino  ·  Bér Rudolf  ·  Berény Róbert  ·  Berkes Antal  ·  Bernáth Aurél  ·  Biai-Föglein István  ·  Bihari Sándor  ·  Bíró Antal  ·  Bitterlich, Hans Maria  ·  Bizse János  ·  Bognár Kálmán  ·  Böhm Lipót  ·  Boldizsár István  ·  Bolgár József  ·  Bor Pál  ·  Borgó  ·  Boromisza Tibor  ·  Borsos Miklós  ·  Bosznay István  ·  Bottka Miklós  ·  Bozsó János  ·  Brettschneider Rudolf  ·  Breznay József  ·  Campiglia, Giovanni Domenico  ·  Chiovini Ferenc  ·  CR jelzéssel  ·  Csáki-Maronyák József  ·  Csáky Lajos  ·  Cseh László  ·  Csengery István  ·  Cser Károly  ·  Cserepes István  ·  Cserna Károly  ·  Csillag József  ·  Csupor László  ·  Czencz János  ·  Czene Béla  ·  Czimra Gyula  ·  D. Tóth Károly  ·  Demjén Attila  ·  Dési Huber István  ·  Detre Szilárd  ·  Diener-Dénes Rudolf  ·  Divéky József  ·  Dobroszláv Lajos  ·  Doór Ferenc  ·  Dudits Andor  ·  Duray Tibor  ·  Dürnberg jelzéssel  ·  Edvi Illés Aladár  ·  Edvi Illés Ödön  ·  ef Zámbó István  ·  Egyed László  ·  Emecz S. jelzéssel  ·  Erdős János  ·  Ernyei Sándor  ·  Faragó Ödön  ·  Farkas Aladár  ·  Farkas György  ·  Farkasházy Miklós  ·  Fáy Dezső  ·  Fáy Győző  ·  Fekete Nagy Béla  ·  Felekiné Gáspár Anni  ·  Fényes Adolf  ·  Ferenczy Noémi  ·  Ferentzy Márta  ·  Feszty Árpád  ·  Fett Jolán  ·  Földi Péter  ·  Frankovszky Adrienne  ·  Fried Pál  ·  Fürst, Geo  ·  Gaál József  ·  Gaál Margit  ·  Gábor Jenő  ·  Gadányi Jenő  ·  Gádor Emil  ·  Gádor István  ·  Galambos Tamás  ·  Ganczaugh Miklós  ·  Garay Ákos  ·  Garzó Bertalan  ·  Geiger Richárd  ·  Gera Éva  ·  Gerbaud jelzéssel  ·  Gerhardt Alajosné  ·  Glatter Ármin  ·  Göcseji Pataki Ferenc  ·  Gódor Kálmán  ·  Göldner Tibor  ·  Gömöri Karol  ·  Gorka Lívia  ·  Gorka Géza  ·  Gorka Lívia  ·  Görög Lajos  ·  Gross Bettelheim Jolán  ·  Gruber Béla  ·  Guzsik Ödön  ·  Gyalai Béla  ·  Gyarmathy Tihamér  ·  Gyémánt László  ·  Gyenes Gitta  ·  Gyimesi Kásás Ernő  ·  Gyügyei Nagy Zsigmond  ·  Hajnal János  ·  Halápy János  ·  Halvax Gyula  ·  Hanzély Jenő  ·  Háry Gyula  ·  Határ János  ·  Hegedűs László  ·  Hende Vince  ·  Herman Lipót  ·  Hernádi Handmann Adolf  ·  Hikádi Erzsébet  ·  Hincz Gyula  ·  Holba Tivadar  ·  Hollós Holczer Károly  ·  Husovszky János  ·  Huzella Pál  ·  ifj. Balázs József  ·  ifj. Czene Béla  ·  Igler Gustav  ·  Illencz Lipót  ·  Ilosvai Varga István  ·  Ismeretlen  ·  Ismeretlen festő  ·  Ismeretlen németalföldi festő (XVIII. sz.)  ·  Ismeretlen szobrász  ·  Istókovits Kálmán  ·  Itáliai festő  ·  Iványi-Grünwald Béla  ·  Jáhn Miklós jelzéssel  ·  Jáky György  ·  Jándi Dávid  ·  Jánoska Tivadar  ·  Járitz Józsa  ·  Jeges Ernő  ·  Joh. Poppel jelzéssel  ·  Jovián György  ·  Juszkó Béla  ·  K. Nagy Sándor  ·  K. Spányi Béla  ·  Kádár György  ·  Kádár Béla  ·  Kallós Ede  ·  Károlyi Ernő  ·  Kárpáthy Jenő  ·  Karvaly Mór  ·  Kassák Lajos  ·  Kászonyi Edgár  ·  Kató Kálmán  ·  Kazacsay Gerőné (Hirsch Lujza)  ·  Kelemen Emil  ·  Kerényi Jenő  ·  Kézdy Kovács László  ·  Kínai festő (XIX. század)  ·  Kisfaludi Strobl Zsigmond  ·  Kiss Márta  ·  Klie Zoltán  ·  Kloton Péter  ·  Knopf, Hermann  ·  Kóbor Henrik  ·  Kokas Ignác  ·  Kolozsvári-Szeszák Ferenc  ·  Kolozsváry Kamilló  ·  Konecsni György  ·  Korda Vince  ·  Körmendi-Frimm Ervin  ·  Kótai Ferencz Lajos  ·  Kovács Margit  ·  Kovács Tamás  ·  Kováts József  ·  Kozma István  ·  Kraul, Fritz  ·  Krizsán János  ·  Krusnyák Károly  ·  Kukán Géza  ·  Kunffy Lajos  ·  Kurucz D. István  ·  L.Oeder jelzéssel  ·  Lajta Gábor  ·  Lakatos Artúr  ·  Lányi Dezső  ·  Lápossy Hegedűs Géza  ·  László Gyula  ·  Lawrence, Sir Thomas után  ·  Leon Alex  ·  Leyrer, Viktor  ·  Liezen-Mayer Sándor  ·  Litkey György  ·  Lohmeier, Erich  ·  Loos, Adolf  ·  Lotz Károly  ·  M. Tóth István  ·  Mácsai István  ·  Magyar festő  ·  Magyar Mannheimer Gusztáv  ·  Manassé jelzéssel  ·  Márffy Ödön  ·  Márk Lajos  ·  Markó Erzsébet  ·  Mártin Jenő  ·  Marton György  ·  Mattioni Eszter  ·  Mattis Teutsch János  ·  Mátyássy László  ·  Mayr, Carl Victor  ·  Medgyes László  ·  Medgyessy Ferenc  ·  Medveczky Jenő  ·  Mérey László  ·  Mérő István  ·  Mersits Piroska  ·  MGy jelzéssel  ·  Mihalovits Miklós  ·  Miklóssy Gábor  ·  Miro Joan  ·  Moldován István  ·  Molnár C. Pál  ·  Monostori Möller Pál  ·  Morinyi Ödön (Morino)  ·  Mosshammer György  ·  Mottl Román  ·  Mózes Katalin  ·  Nagy Dániel Ferenc  ·  Nagy Sándor  ·  Nagy Sándor Zoltán  ·  Nagy Gábor György  ·  Náray Aurél  ·  Négely Rudolf  ·  Németh Miklós  ·  Neogrády Antal  ·  Nyergesi János  ·  Oláh Jolán  ·  Olcsai Kiss Zoltán  ·  Olvashatalan jelzéssel  ·  Orosz Balázs  ·  Orosz Gellért  ·  Orosz festő (XIX. század)  ·  Országh Imre Ferenc  ·  Ősz Dénes  ·  Osztrák festő  ·  Osztrák festő (XIX. század)  ·  Ottó László  ·  Oudot, Roland  ·  P. Bak János  ·  P. Kovács Ferenc  ·  Páldy Zoltán  ·  Papp Oszkár  ·  Paróczy Ágnes  ·  Pasini, Lazzaro  ·  Pátzay Pál  ·  Pauer Gyula  ·  Pécsi-Pilch Dezső  ·  Péczely Antal  ·  Pekáry István  ·  Perlmutter Izsák  ·  Perlrott Csaba Vilmos  ·  Péter Mária  ·  Peti János  ·  Pleidell János  ·  Polczer Lajos  ·  Pór Bertalan  ·  Rafael Győző Viktor  ·  Rippl-Rónai József  ·  Rökk Károly  ·  Román György  ·  Róna Klára  ·  Rónai Géza  ·  Rubint Ávrahám Péter  ·  Rüdisühli, Hermann Traugott  ·  Rudnay Gyula  ·  Ruzicskay György  ·  Sándorfi István  ·  Sarkantyú Simon  ·  Sárosi Ödön  ·  Sárpataky László  ·  Sassy Attila (Aiglon)  ·  Scheiber Hugó  ·  Schéner Mihály  ·  Schmal Károly  ·  Schönberger Armand  ·  Séday Éva  ·  Sikuta Gusztáv  ·  Simonka György  ·  Skoda öntőgyár  ·  Somogyi István  ·  Somogyi József  ·  Somos Miklós  ·  Steib Josef  ·  Stöckler, Emanuel Ritter Von  ·  Stornó Ferenc  ·  Stromquist Annie  ·  Sugár Gyula  ·  Szabados Jenő  ·  Szabó Vladimir  ·  Szada István  ·  Szalay Lajos  ·  Szász Endre  ·  Szécsi Jolán  ·  Szegedi Kovács Ágoston  ·  Szegváry Károly  ·  Szeift Béla  ·  Székács Zoltán, id.  ·  Székely Alex  ·  Székely Bertalan  ·  Székelykeresztúri Horváth Árpád  ·  Szigeti Jenő  ·  Szikora Tamás  ·  Szilágyi jelzéssel  ·  Szilvásy Margit  ·  Szilvásy Nándor  ·  Szlányi Lajos  ·  Szőnyi István  ·  Szotyory László  ·  Szűcs Attila  ·  Szűk Norbert  ·  Szüle Péter  ·  Tamás Ervin  ·  Tardos Krenner Viktor  ·  Téres jelzéssel  ·  Tibor Ernő  ·  Tichy Kálmán  ·  Tihanyi János Lajos  ·  Timkó Nelly  ·  Tipary Dezső  ·  Tolnay Ákos  ·  Toroczkai Oszvald  ·  Tóth Menyhért után  ·  Tóth-Vissó Árpád  ·  Toulouse-Lautrec, Henri de  ·  Tull Ödön  ·  Turcsányi Antal  ·  Turmayer Sándor  ·  Túry Mária  ·  Udvary Pál  ·  Ulrich Géza  ·  Ungváry Sándor  ·  Vacas jelzéssel  ·  Vadász Endre  ·  van der Venne követője Adolf  ·  Várady Gyula  ·  Várdeák Ferenc  ·  Varga Gyula  ·  Varga Imre  ·  Vasarely Viktor  ·  Vass Elemér  ·  Vaszary János  ·  Vén Emil  ·  Verebics Katalin  ·  Vértes Marcell  ·  Veszely Ferenc  ·  Vígh Bertalan  ·  Vilt Tibor  ·  Viski János  ·  Vogel Eric  ·  Vörös Géza  ·  Wagner jelzéssel  ·  Wahorn András  ·  Walleshausen Cselényi Zsigmond  ·  Wiele jelzéssel / with Wiele sign  ·  Z. Gács György  ·  Zádor István  ·  Zatzka Hans  ·  Zemplényi Magda  ·  Zichy Géza  ·  Zoltán Sándor  ·  Zombory Lajos  ·  Zórád Géza  ·  Zsótér Ákos  ·
2

3

Aggházy Gyula
4

Aggházy Gyula
5

Aknay János
9

Ambrózy jelzéssel
10

Ámos Imre
11

Apátfalvi Czene János
13

Bacsa András
15

Balázs János
16

Bálint Endre
17

Balogh Ervin
18

Barcsay Jenő
20

Bartos Endre
21

Basch Andor
22

Basch Edit
23

Basilides Barna
24

Baticz Levente
25

Bednár János
26

Belányi Viktor
27

Bencze Margit
29

Benedek Jenő, id.
30

Benedek Jenő, id.
31

Benedek Jenő, id.
32

Benedek Jenő, id.
33

Benjamin Herman
34

Benyovszky István
35

Bér Rudino
36

Bér Rudolf
37

Berkes Antal
38

Bernáth Aurél
39

Bíró Antal
40

Bíró Antal
41

Bíró Antal
43

Bizse János
44

Bognár Kálmán
45

Boldizsár István
46

Bolgár József
47

Bor Pál
48

49

Bor Pál
50

51

Boromisza Tibor
52

Bosznay István
53

Bosznay István
54

Bottka Miklós
55

Bozsó János
56

Bozsó János
57

Bozsó János
59

Brettschneider Rudolf
61

Breznay József
62

Breznay József
65

Chiovini Ferenc
66

Czencz János
67

Czencz János
68

Czene Béla
69

Czene Béla
70

Czimra Gyula
72

Csáki-Maronyák József
73

Csáki-Maronyák József
75

Cseh László
76

Csengery István
77

Cserepes István
78

Cserna Károly
79

Csillag József
80

Csillag József
81

Csupor László
82

Csupor László
83

Demjén Attila
85

Doór Ferenc
86

Dudits Andor
87

88

Dudits Andor
89

Duray Tibor
90

Dürnberg jelzéssel
91

Edvi Illés Ödön
92

Emecz S. jelzéssel
95

96

Farkas György
97

Farkas György
98

Farkas György
99

Farkas György
100

Farkas György
101

Farkas György
102

Farkas György
104

Farkas György
105

Farkas György
106

Farkas György
107

108

109

Farkas György
110

Farkas György
111

Fáy Dezső
112

Fáy Győző
113

Fekete Nagy Béla
114

Felekiné Gáspár Anni
115

Fényes Adolf
116

Ferentzy Márta
117

Feszty Árpád
118

Fett Jolán
119

Fried Pál
120

Fürst, Geo
121

Fürst, Geo
122

Gaál József
123

Gádor Emil
124

Galambos Tamás
125

Ganczaugh Miklós
126

Garay Ákos
127

Geiger Richárd
128

129

Gerbaud jelzéssel
130

Glatter Ármin
131

Gódor Kálmán
132

Göcseji Pataki Ferenc
133

Göldner Tibor
134

Gömöri Karol
135

136

Guzsik Ödön
137

Guzsik Ödön
138

Gyalai Béla
139

Gyalai Béla
140

Gyémánt László
141

Gyémánt László
142

143

Gyügyei Nagy Zsigmond
144

Gyügyei Nagy Zsigmond
145

Hajnal János
146

Halápy János
147

Halvax Gyula
149

Határ János
150

Hegedűs László
151

Hegedűs László
152

Hegedűs László
153

Hende Vince
155

Herman Lipót
156

Hernádi Handmann Adolf
157

Hikádi Erzsébet
158

Hincz Gyula
159

Holba Tivadar
160

Hollós Holczer Károly
161

Husovszky János
162

ifj. Czene Béla
163

Igler Gustav
172

Illencz Lipót
173

Ilosvai Varga István
174

Ismeretlen festő
175

Ismeretlen festő
176

Ismeretlen festő
177

Ismeretlen németalföldi festő (XVIII. sz.)
178

Ismeretlen
179

Ismeretlen
180

Ismeretlen
181

Ismeretlen
182

Ismeretlen
183

Ismeretlen
184

Ismeretlen
185

186

Ismeretlen
187

Ismeretlen
188

Ismeretlen
189

Ismeretlen
190

Ismeretlen
191

Ismeretlen
192

193

Ismeretlen
194

Ismeretlen
195

196

Ismeretlen
197

Ismeretlen
198

Ismeretlen
199

Ismeretlen
200

Ismeretlen
201

Ismeretlen
202

Ismeretlen
203

204

205

206

Ismeretlen
207

Ismeretlen
208

210

Istókovits Kálmán
211

Istókovits Kálmán
212

Istókovits Kálmán
213

Itáliai festő
214

Iványi-Grünwald Béla
215

Jáhn Miklós jelzéssel
216

Jáky György
218

Jándi Dávid
219

Jánoska Tivadar
220

Járitz Józsa
224

Jovián György
225

Juszkó Béla
226

K. Spányi Béla
227

Kádár Béla
229

Károlyi Ernő
230

Kárpáthy Jenő
231

Karvaly Mór
232

Kató Kálmán
233

Kazacsay Gerőné (Hirsch Lujza)
234

235

Kelemen Emil
237

Kézdy Kovács László
238

Kiss Márta
239

Klie Zoltán
240

Kloton Péter
241

Knopf, Hermann
242

Kóbor Henrik
243

Tóth-Vissó Árpád
246

Korda Vince
247

Kótai Ferencz Lajos
248

Kovács Tamás
249

Kováts József
250

Kozma István
251

Kozma István
252

Körmendi-Frimm Ervin
253

254

Krusnyák Károly
255

Kukán Géza
256

Kunffy Lajos
257

Kurucz D. István
258

Lajta Gábor
259

260

Lawrence, Sir Thomas után
261

Leyrer, Viktor
262

Liezen-Mayer Sándor
263

264

M. Tóth István
265

Mácsai István
266

Mácsai István
267

Mácsai István
268

Mácsai István
269

Magyar festő
270

Magyar festő
271

Magyar Mannheimer Gusztáv
272

Márk Lajos
273

Markó Erzsébet
274

Mártin Jenő
275

Mattioni Eszter
276

Mattis Teutsch János
277

Mattis Teutsch János
278

Mayr, Carl Victor
279

Medveczky Jenő
280

Mérey László
281

Mérő István
282

Mersits Piroska
283

Mihalovits Miklós
285

Mihalovits Miklós
287

Mihalovits Miklós
288

Mihalovits Miklós
289

Mihalovits Miklós
290

291

Mihalovits Miklós
292

Mihalovits Miklós
293

Mihalovits Miklós
294

Miklóssy Gábor
295

Miklóssy Gábor
296

Miklóssy Gábor
297

Miklóssy Gábor
298

Miklóssy Gábor
299

Miklóssy Gábor
300

Moldován István
301

Moldován István
302

Rubint Ávrahám Péter
303

Molnár C. Pál
304

Molnár C. Pál
305

Molnár C. Pál
306

Monostori Möller Pál
307

Mosshammer György
308

Mottl Román
309

Mózes Katalin
310

Nagy Dániel Ferenc
311

Nagy Dániel Ferenc
312

313

Nagy Dániel Ferenc
314

315

Nagy Dániel Ferenc
316

317

Nagy Dániel Ferenc
318

319

320

Nagy Dániel Ferenc
321

Nagy Dániel Ferenc
322

Nagy Dániel Ferenc
323

Nagy Dániel Ferenc
324

Nagy Dániel Ferenc
325

Nagy Dániel Ferenc
326

327

328

Nagy Dániel Ferenc
330

Nagy Dániel Ferenc
331

Nagy Dániel Ferenc
332

Nagy Dániel Ferenc
333

Nagy Dániel Ferenc
334

Nagy Dániel Ferenc
335

Nagy Gábor György
336

Nagy Gábor György
337

Náray Aurél
338

Négely Rudolf
339

Németh Miklós
340

Németh Miklós
341

Neogrády Antal
342

Neogrády Antal
343

Szüle Péter
344

Szüle Péter
345

Oláh Jolán
346

Orosz Balázs
347

Orosz Balázs
348

Orosz festő (XIX. század)
349

Nyergesi János
350

Orosz Gellért
353

Országh Imre Ferenc
355

356

Ottó László
357

Ottó László
358

Oudot, Roland
359

Ősz Dénes
360

Ősz Dénes
361

P. Bak János
362

P. Bak János
363

P. Kovács Ferenc
364

Papp Oszkár
365

Paróczy Ágnes
366

Pasini, Lazzaro
367

Péczely Antal
368

Pécsi-Pilch Dezső
370

Perlmutter Izsák
371

Perlrott Csaba Vilmos
372

373

Peti János
374

Peti János
375

Peti János
376

Pleidell János
377

Pleidell János
378

Pleidell János
380

Pleidell János
381

Pleidell János
382

Pleidell János
383

Polczer Lajos
384

Pór Bertalan
385

Rafael Győző Viktor
386

Pleidell János
387

Róna Klára
388

389

390

Rudnay Gyula
391

Ruzicskay György
392

Ruzicskay György
393

Rüdisühli, Hermann Traugott
394

Sándorfi István
395

Sarkantyú Simon
396

Sárosi Ödön
397

Sárpataky László
398

Sassy Attila (Aiglon)
399

Schéner Mihály
400

Schéner Mihály
402

Schéner Mihály
403

Schéner Mihály
404

Schéner Mihály
405

Schéner Mihály
406

Schéner Mihály
407

Schéner Mihály
408

Schéner Mihály
409

Schéner Mihály
410

Schéner Mihály
411

Schéner Mihály
412

413

Schéner Mihály
414

415

Schéner Mihály
416

Schéner Mihály
417

Schéner Mihály
418

Schéner Mihály
419

Schönberger Armand
420

421

Sikuta Gusztáv
422

Simonka György
423

424

425

Steib Josef
426

Steib Josef
427

Sugár Gyula
428

Szabados Jenő
429

Szabados Jenő
430

Szada István
431

Szász Endre
432

Szegedi Kovács Ágoston
433

Szegváry Károly
434

Szeift Béla
435

Székács Zoltán, id.
436

Szikora Tamás
437

Szikora Tamás
438

Szikora Tamás
440

Szikora Tamás
441

Szilvásy Margit
442

443

Szlányi Lajos
444

Szlányi Lajos
445

Szotyory László
446

Szotyory László
447

448

Szűcs Attila
449

Szűk Norbert
450

Szüle Péter
451

Tamás Ervin
452

Tardos Krenner Viktor
453

Tibor Ernő
454

Tibor Ernő
455

Tihanyi János Lajos
456

Timkó Nelly
457

Tipary Dezső
458

Tipary Dezső
459

Tolnay Ákos
460

Toroczkai Oszvald
461

Toroczkai Oszvald
462

Tóth-Vissó Árpád
463

Tull Ödön
464

Turcsányi Antal
465

Turcsányi Antal
466

Turcsányi Antal
467

Morinyi Ödön (Morino)
468

Turmayer Sándor
470

Túry Mária
471

Túry Mária
472

Udvary Pál
473

Udvary Pál
474

Udvary Pál
475

Udvary Pál
476

Udvary Pál
477

Udvary Pál
478

479

Ungváry Sándor
480

Vacas jelzéssel
481

Várady Gyula
482

Várdeák Ferenc
483

Vass Elemér
484

van der Venne követője Adolf
485

Vass Elemér
486

Vén Emil
487

Vígh Bertalan
489

Vörös Géza
490

Wagner jelzéssel
491

Wahorn András
492

Walleshausen Cselényi Zsigmond
493

Wiele jelzéssel / with Wiele sign
494

Z. Gács György
496

Zádor István
497

Zatzka Hans
498

Zemplényi Magda
499

Zemplényi Magda
500

Zemplényi Magda
501

Zemplényi Magda
502

Zichy Géza
503

504

Zórád Géza
505

Zórád Géza
506

Zórád Géza
507

Zsótér Ákos