Alkotók:

Aba Novák Vilmos  ·  Ámos Imre  ·  Angyalföldi Szabó Zoltán  ·  Arató István  ·  B. Gaál Emma  ·  B. Mikli Ferenc  ·  Bálint Gyula  ·  Balla Béla  ·  Bánáti Sverák József  ·  Baranyai Ferenc  ·  Baranyó Sándor  ·  Barcsay Jenő  ·  Bartha László  ·  Bartos Endre  ·  Basch Andor  ·  Basch Árpád  ·  Basilides Barna  ·  Bencze Margit  ·  Benedek Jenő, id.  ·  Benjamin Herman  ·  Bér Rudino  ·  Bér Rudolf  ·  Berény Róbert  ·  Bettelheim Rezső  ·  Bihari Sándor  ·  Bíró Antal  ·  Bitterlich, Hans Maria  ·  Boemm Ritta  ·  Bognár Kálmán  ·  Bor Pál  ·  Borsos Miklós  ·  Bosznay István  ·  Bozsó János  ·  Breznay József  ·  Bruck Hermina  ·  Budai Sándor  ·  Campiglia, Giovanni Domenico  ·  Chiovini Ferenc  ·  CR jelzéssel  ·  Csák Máté  ·  Csáki-Maronyák József  ·  Csáky Lajos  ·  Csallóközi Farkas Lőrinc  ·  Csapó Jenő  ·  Csikszentmihályi Róbert  ·  Csillag József  ·  Csupor László  ·  Czóbel Béla  ·  D. Borbély Gizella  ·  D. Tóth Károly  ·  Dési Huber István  ·  Diener-Dénes Rudolf  ·  Dietrich, Adolf  ·  Diósy Antal  ·  Dobra János  ·  Dobroszláv József  ·  Dobroszláv Lajos  ·  Doór Ferenc  ·  Drégely László  ·  Dudits Andor  ·  Dürnberg jelzéssel  ·  Edvi Illés Aladár  ·  Egry József  ·  Eisenhut Ferenc  ·  Ernyei Sándor  ·  F. Walter jelzéssel,  ·  Faragó Ödön  ·  Farkas Aladár  ·  Farkas György  ·  Farkasházy Miklós  ·  Fáy Dezső  ·  Fáy Győző  ·  Fekete Nagy Béla  ·  Felekiné Gáspár Anni  ·  Fényes Adolf  ·  Ferenczy Noémi  ·  Ferentzy Márta  ·  Feszty Árpád  ·  Fried Pál  ·  Fülöp Erzsébet  ·  Gadányi Jenő  ·  Garay Ákos  ·  Gaul Gustav  ·  Gera Éva  ·  Gerhardt Alajosné  ·  Gerzson Pál  ·  Glatter Ármin  ·  Glatter Gyula  ·  Gorka Lívia  ·  Gorka Géza  ·  Gorka Lívia  ·  Görög Lajos  ·  Grantner Jenő  ·  Guzsik Ödön  ·  Gyarmathy Tihamér  ·  Gyémánt László  ·  Gyenes Gitta  ·  H. Breznay Mária  ·  Halápy János  ·  Haraszty István Édeske  ·  Határ János  ·  Herczeg Klára  ·  Herman Lipót  ·  Hikádi Erzsébet  ·  Husovszky János  ·  Huszár Imre  ·  ifj. Guti József  ·  Innocent Ferenc  ·  Ismeretlen  ·  Ismeretlen festő  ·  Ismeretlen festő (XVIII. század)  ·  Ismeretlen szobrász  ·  Ismeretlen szobrász (XVIII. század  ·  Ismeretlen XVIII. sz. festő  ·  Istókovits Kálmán  ·  Iványi-Grünwald Béla  ·  Jancsek Antal  ·  Járitz Józsa  ·  Jeges Ernő  ·  Joh. Poppel jelzéssel  ·  Juszkó Béla  ·  K. Nagy Sándor  ·  K. Spányi Béla  ·  K. Szarka Jenő  ·  Kádár György  ·  Kádár Albert  ·  Kádár Béla  ·  Kádár Katalin  ·  Kallós Ede  ·  Károlyi Ernő  ·  Kárpáthy Jenő  ·  Kassák Lajos  ·  Kerényi Jenő  ·  Kléh János  ·  Klein Móric  ·  Klimó István  ·  Kloton Péter  ·  Kóbor Henrik  ·  Kokas Ignác  ·  Konecsni György  ·  Konfár Gyula  ·  Kovács Mária  ·  Kovács Margit  ·  Kovács Mihály  ·  Kováts József  ·  Kriván Ferenc  ·  Krusnyák Károly  ·  Kukán Géza  ·  Kurucz D. István  ·  L.Oeder jelzéssel  ·  Lakatos Artúr  ·  Lampé Sándor  ·  Lawrence, Sir Thomas után  ·  Leyrer, Viktor  ·  Ligeti Erika  ·  Litkey György  ·  Loos, Adolf  ·  Mácsai István  ·  Magyar Mannheimer Gusztáv  ·  Málnási Iván  ·  Mannheim Róza  ·  Márffy Ödön  ·  Márk Lajos  ·  Markó Erzsébet  ·  Márkus Imre  ·  Mátrai Vilmos  ·  Mattioni Eszter  ·  Mattis Teutsch János  ·  Medgyessy Ferenc  ·  Melocco Miklós  ·  Mérő István  ·  Mersits Piroska  ·  MGy jelzéssel  ·  Mihalovits János  ·  Mihalovits Miklós  ·  Moldován István  ·  Molnár C. Pál  ·  Nagy Dániel Ferenc  ·  Nagy Sándor  ·  Náray Aurél  ·  Német Miklós  ·  Német festő  ·  Németh Miklós  ·  Neogrády Antal  ·  Olcsai Kiss Zoltán  ·  Opris Oszkár  ·  Orosz Balázs  ·  Orosz festő  ·  Ősz Dénes  ·  Osztrák festő  ·  Osztrák festő (XIX. század)  ·  P. Bak János  ·  Paizs László  ·  Paizs Goebel Jenő  ·  Páldy Zoltán  ·  Papp Emil  ·  Parobek Alajos  ·  Pasini, Lazzaro  ·  Pataky László  ·  Patkó Károly  ·  Pátzay Pál  ·  Pécsi-Pilch Dezső  ·  Péczely Antal  ·  Pekáry István  ·  Perlmutter Izsák  ·  Peterdi Gábor  ·  Peti János  ·  Platthy György  ·  Pleidell János  ·  Pohl, Adolf Joseph  ·  Pór Bertalan  ·  Prihoda István  ·  Prihoda János-Rippl-Rónai József után  ·  Rafael Győző Viktor  ·  Rákosi Uitz János  ·  Rembrandt van Rijn után  ·  Réti Mátyás  ·  Réti jelzéssel  ·  Róna Klára  ·  Rónai Géza  ·  Rozsda Endre  ·  Rudnay Gyula  ·  Ruzicskay György  ·  Sassy Attila (Aiglon)  ·  Scheiber Hugó  ·  Schéner Mihály  ·  Schey Ferenc  ·  Scholz Erik  ·  Schönberger Armand  ·  Simonka György  ·  Skoda öntőgyár  ·  Somogyi Győző  ·  Somogyi István  ·  Somogyi József  ·  Steib Josef  ·  Sugár Gyula  ·  Sváby Lajos  ·  Szabó László Viktor  ·  Szabó Vladimir  ·  Szantrucsek Jenő  ·  Szász Endre  ·  Szeift Béla  ·  Székács Zoltán, id.  ·  Székely Bertalan  ·  Szigeti Jenő  ·  Szilvásy Nándor  ·  Szinte Gábor  ·  Szlányi Lajos  ·  Szőnyi István  ·  Szüle Péter  ·  Takách Béla (Gyönygyöshalászi)  ·  Tamás Ervin  ·  Tary Lajos  ·  Téres jelzéssel  ·  Tibai Takáts János  ·  Tibor Ernő  ·  Tichy Kálmán  ·  Tihanyi János Lajos  ·  Tipary Dezső  ·  Tölgyessy Artúr  ·  Tornyai János  ·  Toroczkai Oszvald  ·  Tull Ödön  ·  Turi Jobbágy József  ·  Turmayer Sándor  ·  Túry Mária  ·  Udvary Pál  ·  Ulrich Géza  ·  Vacas jelzéssel  ·  Vágó Pál  ·  Várady Gyula  ·  Varga Imre  ·  Vass Elemér  ·  Vastagh Géza  ·  Vaszary János  ·  Veszely Ferenc  ·  Vogel Eric  ·  Vydai Brenner Nándor  ·  Wagner jelzéssel  ·  Walleshausen Cselényi Zsigmond  ·  Watelet Louis Etienne  ·  Weintrager Adolf  ·  Wiele jelzéssel / with Wiele sign  ·  Zatzka Hans  ·  Zemplényi Magda  ·  Zórád Ernő  ·  Zórád Géza  ·