Karácsonyi Online Aukció 2015

Ez az online aukció befejeződött.
Licitálás lezárva: 2015.12.30. 20:00
Műtárgy   1-26 Kerámia   27-49 Ékszer   50-67 Ezüst   68-209 Festmény, szobor   92-272

Alkotók:

Aba Novák Vilmos  ·  Adam, Jean Victor  ·  Áldor János László  ·  Balás Eszter  ·  Bálint Endre  ·  Barakonyi Zsombor  ·  Bartl József  ·  Bassano követő, XVII. század  ·  Bér Rudolf  ·  Berán Lajos  ·  Bettelheim Rezső  ·  Bihari Sándor  ·  Bohus Zoltán  ·  Bondor Csilla  ·  Bornemisza Géza  ·  Borsos Miklós  ·  Braun András  ·  Bukta Imre  ·  Chilf Mária  ·  Csáky József  ·  Csánky Dénes  ·  Dombóvári Judit  ·  ef Zámbó István  ·  Endrédy György  ·  F. Rolf jelzéssel,  ·  Farkas György  ·  Fehér Lolly  ·  Fehér László  ·  Foltin R. A.  ·  Gaál József  ·  Gábor Jenő  ·  Ganczaugh Miklós  ·  Gáti György  ·  Gimesi Lajos  ·  Gross Bettelheim Jolán  ·  Gyarmathy Tihamér  ·  Halmi-Horváth István  ·  Halmy Miklós  ·  Herczeg Klára  ·  Herman Levente  ·  Hincz Gyula  ·  id. Barabás Márton  ·  Ilosvai Varga István  ·  iski Kocsis Tibor  ·  Ismeretlen  ·  Ismeretlen 17. századi festő  ·  Ismeretlen XVIII. sz. festő  ·  Itáliai festő  ·  itáliai festő XVII. század  ·  Iványi-Grünwald Béla  ·  Izsó Miklós  ·  Jan Frans van Bloemen jelzéssel  ·  Jancsek Antal  ·  Kádár György  ·  Kássa Gábor  ·  Kaufmann, Karl  ·  Kerényi jelzéssel  ·  Kiss Attila  ·  Kiss Aba Regő  ·  Komáromi Katz Endréné Kiss Sarolta  ·  Kondor Attila  ·  Koszkol Jenő  ·  Kovács Attilla  ·  Kovács Lehel  ·  Kovács Margit  ·  Kovács Mihály  ·  Kövér Gyula  ·  Kövesdy Géza  ·  Kupcsik Adrián  ·  Lantos Ferenc  ·  Liszkai Kováts Zoltán  ·  Litteczky Endre  ·  Lotz Károly  ·  M. Tóth Margit  ·  Mattioni Eszter  ·  Mattis Teutsch János  ·  Mátyássy László  ·  Matzon Frigyes  ·  Mednyánszky László, báró  ·  Mersits Piroska  ·  Mikus Sándor  ·  Moldován István  ·  Nagy István  ·  Neogrády Antal  ·  Nikelszky Géza  ·  Nuridsány Zoltán  ·  Orosz Balázs  ·  Ország Lili  ·  Paczka Ferenc  ·  Paizs László  ·  Pátzay Pál  ·  Pauer Gyula  ·  Péterfy Ábel  ·  Pinczehelyi Sándor  ·  Pleidell János  ·  Remsey Jenő György  ·  Román György  ·  Romvári Márton  ·  Rónai Géza  ·  Rónay Kázmér  ·  Schéner Mihály  ·  Schmal Károly  ·  Schönberger Armand  ·  SI-LA-GI  ·  Stohl, Michael  ·  Szabados Jenő  ·  Szabó Ábel  ·  Szabó Attila  ·  Szabó Dorottya  ·  Szánthó Mária  ·  Szász Endre  ·  Székelyi Kati  ·  Szigeti Jenő  ·  Szilvásy Nándor  ·  Szőnyi István  ·  Szotyory László  ·  Szurcsik József  ·  Szüts Miklós  ·  Tenkács Tibor  ·  Than Mór  ·  Tóth Menyhért  ·  Tóth Menyhért után  ·  Turcsán Miklós  ·  Urbán György  ·  van Dyck után,  ·  Varga Zsolt  ·  Verebics Katalin  ·  Vízkeleti Witman Etelka  ·  Vojnich Erzsébet  ·  Vörös Géza  ·  Zemplényi Magda  ·  Zichy Mihály  ·  Zorkóczy Gyula  ·  Zsolnay porcelán  ·