KARINTHY Frigyes 15 db első kiadású műve

240

Technika: könyv
Panoráma Bp. 1926. Grill K. 237 p. 1 sztl. lev. Első kiadás. Aranyozott dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
Ó nyájas olvasó! (Mindenféle dolog) Bp. 1916. Dick Manó. 223 l. Első kiadás!könyvkötői félvászon kötésben, remek állapotban
Kötéltánc Regény. Első kiadás. Bp. (1923). Dick Manó. (Korvin Testvérek) 192p. Kiadói, feliratozott félvászon kötésben, szép állapotban
Heuréka. [Elbeszélések] Első kiadás! Bp. (1927.) Singer és Wolfner 186 l.+ 1lev. 20,5 cm Fűzve, feliratos, kiadói vászonkötésben, szép állapotban
Minden másképpen van. (Ötvenkét vasárnap.) Bp. (1929.) Athenaeum. 326 p. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szép állapotban
Két mosoly. Első kiadás. (Wien), 1922. Pegazus.78 l. 1 lev. kiadói félvászon kötésben, remek állapotban
Martinovics Vérmező 1795. május! [elbeszélő költemény 1908. PIM] Bp., 1947. Uj Idők. 30 p. Ascher Oszkár utószavával. Hincz Gyula nyolc szövegközti rajzával illusztrált. Könyvkötői félvászon kötésben. Szép állapotban. A címlapon tulajdonosi név.
Két hajó -Elbeszélések. Bp.,1944. Uj Idők.-(Singer és Wolfner.) 207 l. Első kiadás! Kiadói, enyhén sérült, illusztrált, papír-kartonált kötésben
Karinthy Frigyes: Két álom Mozgóképjáték három felvonásban és három filmben Bp. 1923. Franklin-Társulat. 45 l. Első kiadás! Kiadói kartonálásban, borítója szakadt
A repülő ember. Wittmann Viktor emléke (Bp. 1915.) Athenaeum. 1 t. 47 l. Első kiadás! /Modern Könyvtár 460-461 sz./ Fűzve, feliratos, kiadói papírborítóban, jó állapotban.

Betegek és bolondok. Bp. (1946) Uj Idők (Singer és Wolfner.) 241 p. 1 sztl. lev. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, eredeti védőborítóval, remek állapotban
Beszéljünk másról. Ujabb karcolatok. (Bp.), [1915], Athenaeum. 122 l. 2 sztl. lev. Első kiad. Könyvkötői félvászon kötésben, szép állapotban
"Ki kérdezett ...?" (Címszavak a Nagy Enciklopédiához.) Bp. (1926), Singer és Wolfner. 217 [3] p. Első kiad. Kiadói félvászon kötésben, szép állapotban
Nevető betegek. É.n. Athenaeum. Első kiadás! 163 l. Könyvkötői félvászon kötésben, szép állapotban
Kiadatlan naplója és leveli. Babits Mihály bevezetésével sajtó alá rendezte Ascher Oszkár. (Bp. 1938.) Nyugat 201 l.+1lev.+12 t. 19,7cm Első kiadás! Könyvkötői félvászon kötésben, szép állapotban.
A másik Kolumbusz és egyéb elbeszélések Lampel R. kiadás,készült a Franklin-Társulat nyomdájában, könyvkötői papírkötésben
Az ezerarcú író. Tanulmányok H/erbert/ G/eorg/ Wells-ről. KARINTHY Frigyes: Wells. SZINNAI Tivadar: H. G. Wells élete és eszméi. KOVÁCS György: Az élet csodái. Négy műmelléklettel. /Bp., 1927,/ Pantheon, /Hungária Hírlapny./. 62 l, 3 t, 1 kih. mell. Fűzve, sérült kiadói borítóban.
Kikiáltási ár: 35 000 Ft (112 EUR*, 122 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%