Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Női portré

Technika: olaj, farost
Méret: 51 x 43 cm
j.b.l.: Karlovszky B.
restaurált

Ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)