13

Komáromi Katz Endre (1880-1969)

Kártyavető

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 50 x 35 cm
j.j.l.: Komáromi Katz Endre

HUF 180 000 — 240 000
EUR 500 — 667
USD 550 — 734

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%