167

Kássa Gábor (1893-1961)

Győri piac

Technika: akvarell, papír
Méret: 42 x 57,5 cm
j.b.l.: Kássa Gábor Győr 1933
HUF 70 000 — 100 000
EUR 194 — 278
USD 214 — 306

Kikiáltási ár: 48 000 Ft (133 EUR*, 147 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%