65

id. Barabás Márton (1893-1974)

Kastélypark

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 100 cm
j.j.l.. Barabás 1948
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%