97

Aatoth Franyo (1954)

Katarakt 40-15 (2019)

Technika: olaj, vászon
Méret: 116 x 82 cm
j.h.: Aatoth Franyo, Cataract 40-15, 2019
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 820 EUR*, 5 216 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%