27

Somogyi János (1928-2010)

Katonák szüreten

olaj, vászon, 57 x 66,5 cm, j.a. hátoldalon: Somogyi János
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
festmény