Medvey Lajos: Katonaportrék 4 db

89

Medvey Lajos (1882-1962)

Katonaportrék 4 db

Technika: olaj, akvarell, karton
keret nélkül képek
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%