279

Jancsek Antal (1907-1985)

Kávéházban

Technika: olaj, vászon
Méret: 79 x 59 cm
j.b.l.: JANCSEK
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%