15

Holba Tivadar (1906-1995)

Kazlak

Technika: olaj, karton
Méret: 28 x 38 cm
j.j.l.: Holba
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%