430

Udvardy Gyula (1839-?)

Kecskemét Szabadság tér

olaj, vászon, 40 x 50 cm, j.a. hátoldalon és a hátoldalon Képcsarnok Vállalat etikettje
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%