186

Somogyi-Soma László (1927-2004)

Kék drapériás csendélet

Technika: olaj, farost
Méret: 50 x 70 cm
j.b.l.: Somogyi-Soma
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 52 000 Ft (167 EUR*, 181 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00