97

Rezes Molnár Lajos (1896-1989)

Kék kötényes lány

Technika: olaj, karton
Méret: 60 x 50 cm
j.b.l.: R. Molnár L.
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 100 000 Ft