79

Török ezüst ruhadísz achát kővel

Technika: ezüst, achát
Méret: 10,5 x 8 cm
jelzett: Török, 1923-ig használt fémjel
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%