94

Keleti Gusztáv (1834-1902)

Hegyi patak

Technika: olaj, vászon
Méret: 59,5 x 49 cm
j.b.l.: Keleti G.
HUF 850 000 — 1 000 000
EUR 2 361 — 2 778
USD 2 599 — 3 058

Kikiáltási ár: 650 000 Ft (1 806 EUR*, 1 988 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00