111

Vojnich Erzsébet (1953)

Kémlelő

Technika: olaj, vászon
Méret: 110 x 130 cm
j.j.l.: Vojnich
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%